Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Классика Юниоры Соло Open Class | 4 place | 8 dancers | 1 points | 1 - Анна Куриленко, 2 - Алеся Домасевич-Петрова, 3 - Марина Чуркина, 4 - Елизавета Степанчук, 5 - Юлия Ереминок |
Фольклор Юниоры Соло Open Class | 6 place | 10 dancers | 2 points | 1 - Анна Куриленко, 2 - Алеся Домасевич-Петрова, 3 - Марина Чуркина, 4 - Елизавета Степанчук, 5 - Юлия Ереминок |
Табла Юниоры Соло Open Class | 4 place | 8 dancers | 1 points | 1 - Анна Куриленко, 2 - Алеся Домасевич-Петрова, 3 - Марина Чуркина, 4 - Елизавета Степанчук, 5 - Юлия Ереминок |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Junior Solo Open Class | 6 place | 19 dancers | 4 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Simona Minisini, 3 - Hanan Abrakhim, 4 - Татьяна Головченко, 5 - Саркис Мкртчян |
Импровизация Junior Solo Open Class | 7 place | 17 dancers | 3 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Simona Minisini, 3 - Hanan Abrakhim, 4 - Татьяна Головченко, 5 - Саркис Мкртчян |
Tabla Junior Solo Open Class | 4 place | 9 dancers | 2 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Simona Minisini, 3 - Hanan Abrakhim, 4 - Татьяна Головченко, 5 - Саркис Мкртчян |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Соло Open Class | 10 place | 22 dancers | 3 points | 1 - Simona Minisini, 2 - Елена Перова, 3 - Саркис Мкртчян, 4 - Dominika Suchecka, 5 - Евгения Логвина, 6 - Лилия Мироненко, 7 - Татьяна Степанова |
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Формейшн Open Class | 1 place | 2 dancers | 2 points | 1 - Simona Minisini, 2 - Елена Перова, 3 - Саркис Мкртчян, 4 - Dominika Suchecka, 5 - Евгения Логвина, 6 - Лилия Мироненко, 7 - Татьяна Степанова |
Tabla Юниоры Соло Open Class | 3 place | 12 dancers | 4 points | 1 - Simona Minisini, 2 - Елена Перова, 3 - Саркис Мкртчян, 4 - Dominika Suchecka, 5 - Евгения Логвина, 6 - Лилия Мироненко, 7 - Татьяна Степанова |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Соло Open Class | 5 place | 7 dancers | 2 points | 1 - Виктория Фетисова, 2 - Дарья Лонская, 3 - Ольга Быхова, 4 - Дарья Слободова, 5 - Лейла Мамад-Будагова |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Open Class | 3 place | 18 dancers | 3 points | 1 - Куриленко Анна, 2 - Лейла Мамат - Будагова, 3 - Белевич Валерий, 4 - Дарья Аль Хаджри, 5 - Быхова Ольга |
Oriental / Belly Dance Show Ювеналы Малая группа Open Class | 1 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Куриленко Анна, 2 - Лейла Мамат - Будагова, 3 - Белевич Валерий, 4 - Дарья Аль Хаджри, 5 - Быхова Ольга |
Oriental / Belly Dance Folk Ювеналы Соло Open Class | 3 place | 13 dancers | 3 points | 1 - Куриленко Анна, 2 - Лейла Мамат - Будагова, 3 - Белевич Валерий, 4 - Дарья Аль Хаджри, 5 - Быхова Ольга |
Имровизация Ювеналы Соло Open Class | 2 place | 22 dancers | 4 points | 1 - Куриленко Анна, 2 - Лейла Мамат - Будагова, 3 - Белевич Валерий, 4 - Дарья Аль Хаджри, 5 - Быхова Ольга |
Tabla Ювеналы Соло Open Class | 2 place | 13 dancers | 3 points | 1 - Куриленко Анна, 2 - Лейла Мамат - Будагова, 3 - Белевич Валерий, 4 - Дарья Аль Хаджри, 5 - Быхова Ольга |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Solo Open Class | 2 place | 13 dancers | 4 points | 1 - Илона Армонене, 2 - Хамада Араби, 3 - Ахмед Саид, 4 - Вита Коваль, 5 - Ольга Логвина, 6 - Евгения Сенчихина, 7 - Степанчук Елизавета |
Oriental / Belly Dance Folk Ювеналы Solo Open Class | 1 place | 11 dancers | 6 points | 1 - Илона Армонене, 2 - Хамада Араби, 3 - Ахмед Саид, 4 - Вита Коваль, 5 - Ольга Логвина, 6 - Евгения Сенчихина, 7 - Степанчук Елизавета |
Импровизация Ювеналы Solo Open Class | 2 place | 11 dancers | 4 points | 1 - Илона Армонене, 2 - Хамада Араби, 3 - Ахмед Саид, 4 - Вита Коваль, 5 - Ольга Логвина |
Tabla Ювеналы Solo Open Class | 1 place | 13 dancers | 6 points | 1 - Илона Армонене, 2 - Хамада Араби, 3 - Ахмед Саид, 4 - Вита Коваль, 5 - Ольга Логвина, 6 - Евгения Сенчихина, 7 - Домасевич Алеся |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Ольга Быхова, 2 - Виктория Немирская, 3 - Тамара Коликова, 4 - Марина Чуркина, 5 - Виктория Кузина |
Tabla solo Ювеналы Соло Open Class | 1 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Ольга Быхова, 2 - Виктория Немирская, 3 - Тамара Коликова, 4 - Марина Чуркина, 5 - Виктория Кузина |
Импровизация Ювеналы Соло Open Class | 1 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Ольга Быхова, 2 - Виктория Немирская, 3 - Тамара Коликова, 4 - Марина Чуркина, 5 - Виктория Кузина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Open Class | 3 place | 30 dancers | 8 points | 1 - Татьяна Шафоростова, 2 - Латифа, 3 - Лала Абдуллаева, 4 - Илона Армониене, 5 - Евгения Логвина, 6 - Елена Гринчик, 7 - Ирина Дроздович |
Oriental / Belly Dance Show Юниоры Малая группа Open Class | 1 place | 2 dancers | 2 points | 1 - Татьяна Шафоростова, 2 - Латифа, 3 - Лала Абдуллаева, 4 - Илона Армониене, 5 - Евгения Логвина, 6 - Елена Гринчик, 7 - Ирина Дроздович |
Импровизация Children Соло Open Class | 3 place | 21 dancers | 6 points | 1 - Татьяна Шафоростова, 2 - Латифа, 3 - Лала Абдуллаева, 4 - Илона Армониене, 5 - Наталья Гусева |
Tabla Children Соло Open Class | 1 place | 13 dancers | 6 points | 1 - Наталья Гусева, 2 - Татьяна Степанова, 3 - Лилия Мироненко, 4 - Ольга Логвина, 5 - Дарья Лонская |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Open Class | 5 place | 6 dancers | 2 points | 1 - Василий Иванов, 2 - Илона Армониене, 3 - Елена Гринчик, 4 - Татьяна Степанова, 5 - Ирина Дроздович |
Табла Ювеналы Соло Open Class | 2 place | 7 dancers | 3 points | 1 - Василий Иванов, 2 - Илона Армониене, 3 - Елена Гринчик, 4 - Татьяна Степанова, 5 - Ирина Дроздович |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Open Class | 3 place | 11 dancers | 3 points | 1 - Дарья Мицкевич, 2 - Любовь Мурза, 3 - Екатерина Пошкус, 4 - Елена Шеремет-Магденко, 5 - Илона Армонене |
Импровизация Ювеналы Соло Open Class | 4 place | 23 dancers | 3 points | 1 - Дарья Мицкевич, 2 - Любовь Мурза, 3 - Екатерина Пошкус, 4 - Елена Шеремет-Магденко, 5 - Илона Армонене |
Tabla Ювеналы Соло Open Class | 2 place | 10 dancers | 3 points | 1 - Дарья Мицкевич, 2 - Любовь Мурза, 3 - Екатерина Пошкус, 4 - Елена Шеремет-Магденко, 5 - Илона Армонене |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Open Class | 2 place | 14 dancers | 3 points | 1 - Анна Куриленко, 2 - Ани Авагимян, 3 - Сенчихина Евгения, 4 - Татьяна Степанова, 5 - Лейла Мамат-Будагова |
Импровизация Ювеналы Соло Open Class | 3 place | 13 dancers | 3 points | 1 - Анна Куриленко, 2 - Ани Авагимян, 3 - Сенчихина Евгения, 4 - Татьяна Степанова, 5 - Лейла Мамат-Будагова |
Tabla Ювеналы Соло Open Class | 3 place | 10 dancers | 3 points | 1 - Анна Куриленко, 2 - Ани Авагимян, 3 - Сенчихина Евгения, 4 - Татьяна Степанова, 5 - Лейла Мамат-Будагова |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Children Соло Open Class | 2 place | 11 dancers | 3 points | 1 - Марина Сингх, 2 - Быхова Ольга, 3 - Хотулёва Людмила, 4 - Логвина Евгения, 5 - Куриленко Анна, 6 - Селивёрстова Екатерина, 7 - Домасевич Алеся |
Табла Соло Children Соло Open Class | 3 place | 8 dancers | 2 points | 1 - Марина Сингх, 2 - Быхова Ольга, 3 - Хотулёва Людмила, 4 - Логвина Евгения, 5 - Куриленко Анна, 6 - Селивёрстова Екатерина, 7 - Домасевич Алеся |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Children Соло Open Class | 5 place | 12 dancers | 2 points | 1 - Дроздович Ирина, 2 - Куриленко Анна, 3 - Гринчик Елена, 4 - Семёнова Анна, 5 - Чернявская Татьяна |
Tabla Ювеналы Соло Open Class | 2 place | 16 dancers | 4 points | 1 - Дроздович Ирина, 2 - Куриленко Анна, 3 - Гринчик Елена, 4 - Семёнова Анна, 5 - Чернявская Татьяна |
Импровизация Ювеналы Соло Open Class | 5 place | 12 dancers | 2 points | 1 - Дроздович Ирина, 2 - Куриленко Анна, 3 - Гринчик Елена, 4 - Семёнова Анна, 5 - Чернявская Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Solo Open Class | 12 place | 15 dancers | 1 points | 1 - , 2 - Шишкова Марина, 3 - Павлюкевич Виринея, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Постнова Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Children Соло Open Class | 12 place | 15 dancers | 2 points | 1 - Ясмин, 2 - Чернявская Татьяна, 3 - Лонская Дарья, 4 - Лана Терра, 5 - Василий Иванов, 6 - Фетисова Виктория, 7 - Степанова Татьяна |
Импровизация Ювеналы Соло Open Class | 9 place | 18 dancers | 3 points | 1 - Ясмин, 2 - Чернявская Татьяна, 3 - Лонская Дарья, 4 - Лана Терра, 5 - Василий Иванов |
Tabla Ювеналы Соло Open Class | 5 place | 7 dancers | 2 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Степанова Татьяна, 3 - Лейла Мамат Будагова, 4 - Павлюкевич Виренея, 5 - Ани Авагимян |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Open Class | 20 place | 25 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Дрило Татьяна, 3 - Киселев Алексей, 4 - Домасевич Алеся, 5 - Мироненко Юлия |
Импровизация Ювеналы Соло Open Class | 11 place | 15 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Дрило Татьяна, 3 - Киселев Алексей, 4 - Домасевич Алеся, 5 - Мироненко Юлия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Open Class | 17 place | 19 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Чернявская Татьяна, 3 - Дроздович Ирина, 4 - Быхова Ольга, 5 - Заичкина Анна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Вторая лига | 3 place | 18 dancers | 4 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Вторая лига | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Импровизация Ювеналы Соло Вторая лига | 2 place | 11 dancers | 3 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Open Class | 15 place | 26 dancers | 1 points | 1 - Виктория Фетисова, 2 - Лилия Мироненко, 3 - Василий Иванов, 4 - Вита Коваль, 5 - Лариса Янина |
Oriental / Belly Dance Children Формейшн Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Анастасия Николенко, 3 - Андрей Бутько, 4 - Stella, 5 - Евгения Логвина, 6 - Виктория Фетисова, 7 - Лилия Мироненко |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Open Class | 12 place | 16 dancers | 2 points | 1 - Анна Трухманова, 2 - Лива Краузе, 3 - Анна Куриленко, 4 - Ирина Дроздович, 5 - Алеся Гулида |
Импровизация Ювеналы Соло Open Class | 10 place | 16 dancers | 2 points | 1 - Анна Трухманова, 2 - Лива Краузе, 3 - Анна Куриленко, 4 - Ирина Дроздович, 5 - Алеся Гулида |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Соло Первая лига | 7 place | 13 dancers | 2 points | 1 - Василий Иванов, 2 - Виктория Фетисова, 3 - Лилия Мироненко, 4 - Юлия Эсфирь, 5 - Иринита Джуман, 6 - Лейла-Мамад Будагова, 7 - ТАТЬЯНА ЧЕРНЯВСКАЯ |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Заичкина Анна, 3 - Авагимян Ани, 4 - Дрило Татьяна, 5 - Дорош Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Формейшн Начинающие | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Кузина Виктория, 5 - Дрило Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Формейшн Начинающие | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Кузина Виктория, 5 - Дрило Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Tabla Ювеналы Соло Open Class | 6 place | 13 dancers | 1 points | 1 - Казакова Екатерина, 2 - Дроздович Ирина, 3 - Куриленко Анна, 4 - Немирская Виктория, 5 - Березовская Анна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Children Соло Первая лига | 13 place | 14 dancers | 1 points | 1 - Лейла Мамат-Будагова, 2 - Быхова Ольга, 3 - Корнева Арина, 4 - Кузина Виктория, 5 - Сенчихина Евгения |
Импровизация Children Соло Первая лига | 6 place | 15 dancers | 2 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Дрило Татьяна, 3 - Киселев Алексей, 4 - Домасевич Алеся, 5 - Мироненко Юлия |
Tabla Children Соло Первая лига | 2 place | 5 dancers | 1 points | 1 - Лейла Мамат-Будагова, 2 - Быхова Ольга, 3 - Корнева Арина, 4 - Кузина Виктория, 5 - Сенчихина Евгения |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Первая лига | 9 place | 12 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Чернявская Татьяна, 3 - Дроздович Ирина, 4 - Быхова Ольга, 5 - Заичкина Анна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Вторая лига | 14 place | 18 dancers | 2 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Вторая лига | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Импровизация Ювеналы Соло Вторая лига | 8 place | 11 dancers | 2 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Tabla Children Соло Вторая лига | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Дроздович Ирина, 2 - Немирская Виктория, 3 - Павлюкевич Виринея, 4 - Дрило Татьяна, 5 - Янковская Полина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Первая лига | 17 place | 22 dancers | 1 points | 1 - Виктория Фетисова, 2 - Лилия Мироненко, 3 - Василий Иванов, 4 - Вита Коваль, 5 - Лариса Янина |
Oriental / Belly Dance Children Формейшн Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Анастасия Николенко, 3 - Андрей Бутько, 4 - Stella, 5 - Евгения Логвина, 6 - Виктория Фетисова, 7 - Лилия Мироненко |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Первая лига | 6 place | 18 dancers | 2 points | 1 - Анна Трухманова, 2 - Лива Краузе, 3 - Анна Куриленко, 4 - Ирина Дроздович, 5 - Алеся Гулида |
Импровизация Ювеналы Соло Open Class | 10 place | 16 dancers | 2 points | 1 - Анна Трухманова, 2 - Лива Краузе, 3 - Анна Куриленко, 4 - Ирина Дроздович, 5 - Алеся Гулида |
Tabla Ювеналы Соло Open Class | 4 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Анна Трухманова, 2 - Лива Краузе, 3 - Анна Куриленко, 4 - Ирина Дроздович, 5 - Алеся Гулида |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Соло Первая лига | 9 place | 13 dancers | 1 points | 1 - Василий Иванов, 2 - Виктория Фетисова, 3 - Лилия Мироненко, 4 - Юлия Эсфирь, 5 - Иринита Джуман, 6 - Лейла-Мамад Будагова, 7 - ТАТЬЯНА ЧЕРНЯВСКАЯ |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Дети Соло Open Class | 10 place | 12 dancers | 1 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Заичкина Анна, 3 - Авагимян Ани, 4 - Дрило Татьяна, 5 - Дорош Татьяна |
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Заичкина Анна, 3 - Авагимян Ани, 4 - Дрило Татьяна, 5 - Дорош Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Соло Начинающие | 9 place | 14 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Кузина Виктория, 5 - Дрило Татьяна |
Oriental Dance Ювеналы Формейшн Начинающие | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Кузина Виктория, 5 - Дрило Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Belly Dance / Oriental Ювеналы Соло Первая лига | 25 place | 36 dancers | 2 points | 1 - Маргарита Дарьина, 2 - Фетисова Виктория, 3 - Логвина Евгения, 4 - Чернявская Татьяна, 5 - Осама Мими Фараг |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Belly Dance Дети Соло Первая лига | 7 place | 7 dancers | 1 points | 1 - Анна Семенова, 2 - Анна Трухманова, 3 - Татьяна Степанова, 4 - Надежда Илюхина, 5 - Ирина Дроздович |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Формейшн Начинающие | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Кузина Виктория, 5 - Дрило Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Open Class | 20 place | 25 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Дрило Татьяна, 3 - Киселев Алексей, 4 - Домасевич Алеся, 5 - Мироненко Юлия |
Импровизация Ювеналы Соло Open Class | 11 place | 15 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Дрило Татьяна, 3 - Киселев Алексей, 4 - Домасевич Алеся, 5 - Мироненко Юлия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Open Class | 17 place | 19 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Чернявская Татьяна, 3 - Дроздович Ирина, 4 - Быхова Ольга, 5 - Заичкина Анна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Вторая лига | 8 place | 18 dancers | 2 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Вторая лига | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Импровизация Ювеналы Соло Вторая лига | 9 place | 11 dancers | 2 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Open Class | 15 place | 26 dancers | 1 points | 1 - Виктория Фетисова, 2 - Лилия Мироненко, 3 - Василий Иванов, 4 - Вита Коваль, 5 - Лариса Янина |
Oriental / Belly Dance Children Формейшн Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Анастасия Николенко, 3 - Андрей Бутько, 4 - Stella, 5 - Евгения Логвина, 6 - Виктория Фетисова, 7 - Лилия Мироненко |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Open Class | 12 place | 16 dancers | 2 points | 1 - Анна Трухманова, 2 - Лива Краузе, 3 - Анна Куриленко, 4 - Ирина Дроздович, 5 - Алеся Гулида |
Импровизация Ювеналы Соло Open Class | 10 place | 16 dancers | 2 points | 1 - Анна Трухманова, 2 - Лива Краузе, 3 - Анна Куриленко, 4 - Ирина Дроздович, 5 - Алеся Гулида |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Соло Первая лига | 6 place | 13 dancers | 2 points | 1 - Василий Иванов, 2 - Виктория Фетисова, 3 - Лилия Мироненко, 4 - Юлия Эсфирь, 5 - Иринита Джуман, 6 - Лейла-Мамад Будагова, 7 - ТАТЬЯНА ЧЕРНЯВСКАЯ |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Заичкина Анна, 3 - Авагимян Ани, 4 - Дрило Татьяна, 5 - Дорош Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Формейшн Начинающие | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Кузина Виктория, 5 - Дрило Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Вторая лига | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Children Формейшн Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Анастасия Николенко, 3 - Андрей Бутько, 4 - Stella, 5 - Евгения Логвина, 6 - Виктория Фетисова, 7 - Лилия Мироненко |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Заичкина Анна, 3 - Авагимян Ани, 4 - Дрило Татьяна, 5 - Дорош Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Формейшн Начинающие | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Кузина Виктория, 5 - Дрило Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Folk Children Соло Первая лига | 5 place | 5 dancers | 1 points | 1 - Лейла Мамад-Будагова, 2 - Лонская Дарья, 3 - Павлюкевич Виринея, 4 - Постнова Анастасия, 5 - Степанова Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Вторая лига | 11 place | 15 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Чернявская Татьяна, 3 - Дроздович Ирина, 4 - Быхова Ольга, 5 - Заичкина Анна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Вторая лига | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Children Формейшн Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Анастасия Николенко, 3 - Андрей Бутько, 4 - Stella, 5 - Евгения Логвина, 6 - Виктория Фетисова, 7 - Лилия Мироненко |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Заичкина Анна, 3 - Авагимян Ани, 4 - Дрило Татьяна, 5 - Дорош Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Формейшн Начинающие | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Кузина Виктория, 5 - Дрило Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Соло Первая лига | 4 place | 9 dancers | 2 points | 1 - Куриленко Анна, 2 - Лейла Мамат - Будагова, 3 - Белевич Валерий, 4 - Дарья Аль Хаджри, 5 - Быхова Ольга |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Соло Open Class | 7 place | 11 dancers | 1 points | 1 - Степанова Татьяна, 2 - Логвина Евгения, 3 - Сенчихина Евгения, 4 - Домасевич Алеся, 5 - Лейла Мамат-Будагова |
Tabla Юниоры Дуэт/пара Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Казакова Екатерина, 2 - Дроздович Ирина, 3 - Куриленко Анна, 4 - Немирская Виктория, 5 - Березовская Анна |
Импровизация под CD Юниоры Соло Open Class | 6 place | 8 dancers | 1 points | 1 - Казакова Екатерина, 2 - Дроздович Ирина, 3 - Куриленко Анна, 4 - Немирская Виктория, 5 - Березовская Анна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Junior Соло Первая лига | 2 place | 5 dancers | 1 points | 1 - Марина Сингх, 2 - Быхова Ольга, 3 - Хотулёва Людмила, 4 - Логвина Евгения, 5 - Куриленко Анна, 6 - Селивёрстова Екатерина, 7 - Домасевич Алеся |
Oriental / Belly Dance Folk Junior Соло Первая лига | 2 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Марина Сингх, 2 - Быхова Ольга, 3 - Хотулёва Людмила, 4 - Логвина Евгения, 5 - Куриленко Анна, 6 - Селивёрстова Екатерина, 7 - Домасевич Алеся |
Табла Соло Junior Дуэт/пара Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Марина Сингх, 2 - Быхова Ольга, 3 - Хотулёва Людмила, 4 - Логвина Евгения, 5 - Куриленко Анна, 6 - Селивёрстова Екатерина, 7 - Домасевич Алеся |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Соло Первая лига | 6 place | 12 dancers | 1 points | 1 - Лейла Мамад-Будагова, 2 - Лонская Дарья, 3 - Павлюкевич Виринея, 4 - Постнова Анастасия, 5 - Степанова Татьяна |
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Соло Первая лига | 3 place | 5 dancers | 1 points | 1 - Лейла Мамад-Будагова, 2 - Лонская Дарья, 3 - Павлюкевич Виринея, 4 - Постнова Анастасия, 5 - Степанова Татьяна |
Импровизация Юниоры Соло Первая лига | 5 place | 10 dancers | 2 points | 1 - Лейла Мамад-Будагова, 2 - Лонская Дарья, 3 - Павлюкевич Виринея, 4 - Постнова Анастасия, 5 - Степанова Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Solo Первая лига | 4 place | 12 dancers | 2 points | 1 - Шишкова Марина, 2 - Павлюкевич Виринея, 3 - Степанова Татьяна, 4 - Постнова Анастасия, 5 - Трухманова Анна |
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Solo Первая лига | 5 place | 11 dancers | 2 points | 1 - Шишкова Марина, 2 - Павлюкевич Виринея, 3 - Степанова Татьяна, 4 - Постнова Анастасия, 5 - Трухманова Анна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Children Соло Первая лига | 8 place | 14 dancers | 1 points | 1 - Лейла Мамат-Будагова, 2 - Быхова Ольга, 3 - Корнева Арина, 4 - Кузина Виктория, 5 - Сенчихина Евгения |
Импровизация Children Соло Первая лига | 8 place | 15 dancers | 2 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Дрило Татьяна, 3 - Киселев Алексей, 4 - Домасевич Алеся, 5 - Мироненко Юлия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Первая лига | 6 place | 12 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Чернявская Татьяна, 3 - Дроздович Ирина, 4 - Быхова Ольга, 5 - Заичкина Анна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Вторая лига | 8 place | 18 dancers | 2 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Вторая лига | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Импровизация Ювеналы Соло Вторая лига | 6 place | 11 dancers | 2 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Первая лига | 6 place | 22 dancers | 2 points | 1 - Виктория Фетисова, 2 - Лилия Мироненко, 3 - Василий Иванов, 4 - Вита Коваль, 5 - Лариса Янина |
Oriental / Belly Dance Children Формейшн Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Анастасия Николенко, 3 - Андрей Бутько, 4 - Stella, 5 - Евгения Логвина, 6 - Виктория Фетисова, 7 - Лилия Мироненко |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Первая лига | 8 place | 18 dancers | 2 points | 1 - Анна Трухманова, 2 - Лива Краузе, 3 - Анна Куриленко, 4 - Ирина Дроздович, 5 - Алеся Гулида |
Импровизация Ювеналы Соло Open Class | 10 place | 16 dancers | 2 points | 1 - Анна Трухманова, 2 - Лива Краузе, 3 - Анна Куриленко, 4 - Ирина Дроздович, 5 - Алеся Гулида |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Соло Первая лига | 8 place | 13 dancers | 1 points | 1 - Василий Иванов, 2 - Виктория Фетисова, 3 - Лилия Мироненко, 4 - Юлия Эсфирь, 5 - Иринита Джуман, 6 - Лейла-Мамад Будагова, 7 - ТАТЬЯНА ЧЕРНЯВСКАЯ |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Заичкина Анна, 3 - Авагимян Ани, 4 - Дрило Татьяна, 5 - Дорош Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Формейшн Начинающие | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Кузина Виктория, 5 - Дрило Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Соло Вторая лига | 7 place | 11 dancers | 1 points | 1 - Степанова Татьяна, 2 - Логвина Евгения, 3 - Сенчихина Евгения, 4 - Домасевич Алеся, 5 - Лейла Мамат-Будагова |
Импровизация под CD Ювеналы Соло Вторая лига | 2 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Степанова Татьяна, 2 - Логвина Евгения, 3 - Сенчихина Евгения, 4 - Домасевич Алеся, 5 - Лейла Мамат-Будагова |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Children Соло Первая лига | 10 place | 11 dancers | 1 points | 1 - Лейла Мамад-Будагова, 2 - Лонская Дарья, 3 - Павлюкевич Виринея, 4 - Постнова Анастасия, 5 - Степанова Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Вторая лига | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Children Формейшн Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Анастасия Николенко, 3 - Андрей Бутько, 4 - Stella, 5 - Евгения Логвина, 6 - Виктория Фетисова, 7 - Лилия Мироненко |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Заичкина Анна, 3 - Авагимян Ани, 4 - Дрило Татьяна, 5 - Дорош Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Формейшн Начинающие | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Кузина Виктория, 5 - Дрило Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Формейшн Начинающие | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Кузина Виктория, 5 - Дрило Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Вторая лига | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Children Формейшн Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Анастасия Николенко, 3 - Андрей Бутько, 4 - Stella, 5 - Евгения Логвина, 6 - Виктория Фетисова, 7 - Лилия Мироненко |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Ювеналы Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Заичкина Анна, 3 - Авагимян Ани, 4 - Дрило Татьяна, 5 - Дорош Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Формейшн Начинающие | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Кузина Виктория, 5 - Дрило Татьяна |