Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Малая группа Open Class | 5 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Татьяна Шафоростова, 2 - Латифа, 3 - Лала Абдуллаева, 4 - Илона Армониене, 5 - Евгения Логвина, 6 - Елена Гринчик, 7 - Ирина Дроздович |
Tabla Юниоры Малая группа Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - Наталья Гусева, 2 - Татьяна Степанова, 3 - Лилия Мироненко, 4 - Ольга Логвина, 5 - Дарья Лонская |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Tabla Юниоры Малая группа Первая лига | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Анна Куриленко, 2 - Ани Авагимян, 3 - Сенчихина Евгения, 4 - Татьяна Степанова, 5 - Лейла Мамат-Будагова |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Folk Junior Малая группа Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Марина Сингх, 2 - Быхова Ольга, 3 - Хотулёва Людмила, 4 - Логвина Евгения, 5 - Куриленко Анна, 6 - Селивёрстова Екатерина, 7 - Домасевич Алеся |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Малая группа Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Дроздович Ирина, 2 - Куриленко Анна, 3 - Гринчик Елена, 4 - Семёнова Анна, 5 - Чернявская Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Малая группа Open Class | 5 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Татьяна Шафоростова, 2 - Латифа, 3 - Лала Абдуллаева, 4 - Илона Армониене, 5 - Евгения Логвина, 6 - Елена Гринчик, 7 - Ирина Дроздович |
Tabla Юниоры Малая группа Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - Наталья Гусева, 2 - Татьяна Степанова, 3 - Лилия Мироненко, 4 - Ольга Логвина, 5 - Дарья Лонская |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Tabla Юниоры Малая группа Первая лига | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Анна Куриленко, 2 - Ани Авагимян, 3 - Сенчихина Евгения, 4 - Татьяна Степанова, 5 - Лейла Мамат-Будагова |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Folk Junior Малая группа Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Марина Сингх, 2 - Быхова Ольга, 3 - Хотулёва Людмила, 4 - Логвина Евгения, 5 - Куриленко Анна, 6 - Селивёрстова Екатерина, 7 - Домасевич Алеся |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Малая группа Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Дроздович Ирина, 2 - Куриленко Анна, 3 - Гринчик Елена, 4 - Семёнова Анна, 5 - Чернявская Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Малая группа Open Class | 5 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Татьяна Шафоростова, 2 - Латифа, 3 - Лала Абдуллаева, 4 - Илона Армониене, 5 - Евгения Логвина, 6 - Елена Гринчик, 7 - Ирина Дроздович |
Tabla Юниоры Малая группа Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - Наталья Гусева, 2 - Татьяна Степанова, 3 - Лилия Мироненко, 4 - Ольга Логвина, 5 - Дарья Лонская |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Tabla Юниоры Малая группа Первая лига | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Анна Куриленко, 2 - Ани Авагимян, 3 - Сенчихина Евгения, 4 - Татьяна Степанова, 5 - Лейла Мамат-Будагова |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Folk Junior Малая группа Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Марина Сингх, 2 - Быхова Ольга, 3 - Хотулёва Людмила, 4 - Логвина Евгения, 5 - Куриленко Анна, 6 - Селивёрстова Екатерина, 7 - Домасевич Алеся |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Малая группа Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Дроздович Ирина, 2 - Куриленко Анна, 3 - Гринчик Елена, 4 - Семёнова Анна, 5 - Чернявская Татьяна |